LED breedstraler 200W koud-wit IP65 pro 28000Lm ( vervangt 2000w)
€ 295,00 Oorspronkelijke prijs was: € 295,00.€ 219,95Huidige prijs is: € 219,95.
R7S LED 118mm 16w warm-wit 360°
€ 29,95 Oorspronkelijke prijs was: € 29,95.€ 21,95Huidige prijs is: € 21,95.
(0 Reviews)
E14 LED filament kogellamp 4W 2700k P45
€ 9,95 Oorspronkelijke prijs was: € 9,95.€ 5,95Huidige prijs is: € 5,95.
0
Mensen kijken nu naar dit product!
Levering
2-3 dagen
Stock
Grote voorraad
24/7 Support
Top helpdesk
Sinds 2009
Nr1 in LED
Beschrijving
Bijkomende informatie
| Fitting | E14 kleine fitting P45 |
|---|---|
| Voltage | 230v |
| Vermogen | 4W |
| Vergelijkbaar met | 35-40W gloeilamp |
| Lichtstroom (Lumen) | 470lm |
| Kleurweergave led kelvin | 2700k Warm-wit |
| Kleurweergave Ra (CRI) | 90 |
| Afmetingen in mm incl. fitting | 87mm x 48mm |
| Dimbaar | Ja |
| Stralingshoek | 360° |
| Arbeids- of Powerfactor | 0.9 |
| Ip code | IP20 |
| Merk | Calex |
| Garantie | 2 Jaar |
| Minimale levensduur | 15.000 |
| Keurmerk | CE, Rohs, TÜV |
Verzending en levering


Wat zijn de verzendkosten?
De verzendkosten onder de €50 zijn €7.95 voor thuislevering en €6.95 voor in een ophaalpunt in België. In Nederland, Frankerijk, Duitsland ect.. is het €8.95 Boven €50 is de verzending GRATIS.
Hoe lang duurt het voordat ik mijn bestelling ontvang?
- Levering is 1 a 2 dagen in de Benelux. Naar andere landen is dit 2 a 5 dagen.
